Ocieplanie budynków

Item thumbnail
P.W. "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję silnej i nowoczesnej firmy kompleksowo realizującej roboty budowlano–montażowe w kraju i za granicą.Mamy status wiodącej firmy na rynku kujawsko-pomorskim. Pracujemy na terenie całej Polski i Europy.Szczegółową wagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót oraz rzeczowej współpracy ze zleceniodawcami. Współpracujemy z […]

Biskupińska 11, 85-090 Bydgoszcz
Item thumbnail
KiK Sp. z o.o. S.K.

Firma K&K świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa ogólnego (obiekty sportowe, rekreacyjne, usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej), jak i przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym).

Sportowa 6a, 63-500 Ostrzeszów
Brak oceny
Item thumbnail
Genner Sp. z o. o.

Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie pokryć dachów płaskich. Podejmiemy się wykonania pokrycia na każdym dużym obiekcie.Oferujemy:•pokrycia z pap termozgrzewalnych,•pokrycia z membran dachowych,•termoizolacja pokryć styropianem/wełną,•modernizacje istniejących już pokryć,•izolacja papą termozgrzewalną (np. garaży, tarasów).

Zbrowskiego 62a, 26-600 Radom
Brak oceny
© 2014 najlepsiwbranzy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone